اجراي پروژه‌هاي عمراني شهرداري با مشارکت سپاه استان/30 هکتار از اراضي کمربندي شهرکرد آزاد شد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/11/27
شهردار شهرکرد گفت: مشارکت سپاه پاسداران در اجراي پروژه‌ها و کمک به نيازمندان در عرصه‌هاي مختلف سبب جلب رضايت مردمي شده است.

بهادر عبدالغني در نشست با سردار اکبري فرمانده سپاه حضرت قمربني‌هاشم(ع) استان با اشاره به تعامل خوب بين مجموعه مديريت شهري و سپاه اظهارداشت: اين حجم از تعامل شهرداري شهرکرد با ديگر دستگاه‌ها و نهادهاي انقلابي همچون سپاه پاسداران نشان‌گر فهم مشترک در باطن ماجرا و اهدافي است که همه ما دنبال آن هستيم و اين درک مشترک دوطرفه، منطقي و منسجم است.

وي افزود: مشارکت سپاه پاسداران در اجراي پروژه‌ها و کمک به نيازمندان در عرصه‌هاي مختلف سبب جلب رضايت مردمي شده است.

شهردار شهرکرد با اشاره به حضور قرارگاه خاتم الانبياء در استان بيان کرد: در حال پيگيري آغاز عمليات پروژه روگذر و زيرگذر ميدان معلم هستيم که با مشارکت اين قرارگاه اجرا خواهد شد.

عبدالغني با اشاره به اينکه تعامل و اقدامات مديريت شهري و سپاه مي‌تواند به نحوي صورت پذيرد که از مسائل فرهنگي شهر صيانت شود، ادامه داد: انجام مطلوب امور فرهنگي در يک شهر و دستيابي به توسعه در گرو تعامل سازنده و همکاري نهاد‌ها و دستگاه‌هاي مسئول و مرتبط است.

عبدالصادق نجفي معاون زيربنايي و حمل و نقل در ادامه جلسه بيان کرد: همراهي و هم افزايي سپاه و شهرداري سبب شده اتفاقات خوبي در شهر رقم بخورد به گونه‌اي که در راستاي حضور قرارگاه خاتم‌الانبياء به استان تلاش‌هاي خوبي از سوي سپاه صورت پذيرفت.

وي با بيان اينکه با تلاش و همکاري سپاه استان 30 هکتار از اراضي کمربندي شهرکرد آزاد و جاده سلامت نيز به بهره‌برداري رسيد، گفت: اراضي بعضاً براي احداث فرهنگسرا و يا مجتمع‌هاي فرهنگي پيش‌بيني شده که راکد مانده است، بنابراين مي‌طلبد در راستاي به‌کارگيري اين اراضي از ظرفيت سپاه استفاده شود.

مصطفي حيدري عضو شوراي اسلامي شهرکرد نيز در ادامه جلسه با اشاره به ظرفيت عظيم سپاه پاسداران در بخش‌هاي مختلف خاطرنشان کرد: مطالبه‌گري مردم و ارائه مشکلات به سپاه نشانه اعتماد مردم به انقلاب است که سرمايه‌اي ارزشمند محسوب مي‌شود.

وي با بيان اينکه برقراي ارتباط و تعامل بين سپاه و مجموعه مديريت شهري، سبب ايجاد اقدامات مثبتي در سطح شهر مي‌شود، گفت: ارتباط دو طرفه اين دو مجموعه مي‌تواند منجر به توسعه همه جانبه شهر شود و در کنار هم و با استفاده از ظرفيت‌هاي يکديگر اهداف مردمي و انقلابي سپاه پاسداران را دنبال کنيم.

کد خبر: 72913 نمایش: 1513

عکاس :رضا زیرک پور
خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.