سيستم املاک و مستغلات شهرداري شهرکرد به بهره‌برداري مي‌رسد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/11/02 10:36:38
شهردار شهرکرد گفت: سيستم نرم افزار املاک و مستغلات به منظور ايجاد بانک اطلاعاتي املاک و اراضي شهرداري به بهره‌برداري مي‌رسد.

مهندس بهادر عبدالغني در جلسه « زيرسيستم املاک» اظهار داشت: اين سامانه با هدف شناسايي و نگهداري اطلاعات املاک و مستغلات و کليه معاملات ملکي شهرداري و آرشيو الکترونيکي مشخصات املاک به بهره‌برداري مي‌رسد. 
 
وي افزود: با بهره‌برداري و استفاده از سامانه زيرسيستم املاک،  شهرداري در نظر دارد تا املاک تحت تملک خود را در سامانه ثبت و اطلاعات در اين حوزه را براي رفع مشکلاتي که همواره شهرداري با آنها مواجه بوده را هموار کند.
 
شهردار شهرکرد با بيان اينکه اين سامانه نقشه‌هاي تفکيکي اراضي و املاک شهرداري را در اختيار دارد، بيان کرد: سامانه املاک شهرداري، سامانه‌اي جامع و تحت وب مي‌باشد و آمادگي لازم براي استفاده و بهره‌برداري از آن به وجود آمده است.
 
عبدالغني با اشاره به ضرورت استفاده شهرداري از اين سيستم، خاطرنشان کرد: سامانه زيرسيستم املاک در راستاي منافع شهرداري و شهروندان مورد استفاده قرار مي‌گيرد که براي حفاظت بهينه، اصولي و سيستماتيک از اموال و دارايي‌هاي شهرداري که امانتي نزد شهروندان است و همچنين ارتقاء رضايت‌مندي شهروندان از عملکرد شهرداري، بايد در راستاي گسترش هوشمندسازي و راه‌اندازي سامانه مورد نياز و حذف قلم و کاغذ، برنامه‌ريزي، حرکت و تلاش کرد.
 

کد خبر: 72884 نمایش: 1277

عکاس :رضا زیرک پور
خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.