ديوارنويسي تنها مختص شهرداري است

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/10/15 13:17:59
رئيس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري شهرکرد با بيان اينکه افرادي که ديوارنويسي انجام مي‌دهند، متخلف به‌حساب مي‌آيند، گفت: براي ديوار نويسي مجوز به افراد داده نمي‌شود.

رضا رياحي با بيان اينکه تبليغات و ديوارنويسي دو مقوله مجزا هستند، اظهار کرد: براي انجام تبليغات، بنر، بيلبورد و استرابورد مکان به‌اندازه کافي در سطح شهر در نظر گرفته شده است.

وي با اشاره به اينکه تابلوهاي تبليغاتي در نقاط مختلف شهرکرد ديده مي‌شوند، افزود: انجام تبليغات از طريق شهرداري به بخش خصوصي به‌عنوان پيمانکار و به‌نيابت از شهرداري واگذار شده است.

رئيس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري شهرکرد درخصوص ديوارنويسي تصريح کرد: مجوز براي اين امر داده نمي‌شود و ديوارنويسي تنها مختص شهرداري است، البته  اين سازمان نيز در زمينه زيباسازي، امور بصري مانند نقاشي‌هاي ديواري، طراحي شهري و  اصلاح جداره ديوارها اقداماتي را انجام مي‌دهد.

رياحي با بيان اينکه افرادي که ديوارنويسي انجام مي‌دهند، متخلف به‌حساب مي‌آيند، ادامه داد: با بسياري از اين اشخاص برخورد مي‌شود ولي ممکن است برخي از اين ديوارنويسي‌ها از ديد شهرداري مخفي بماند.

رئيس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري شهرکرد در پايان خاطرنشان کرد: شخصي که خواهان انجام تبليغات است، بايد درخواست خود را به شرکت‌هاي خصوصي که زيرنظر شهرداري هستند ارائه دهد، در زير تمامي تابلوهاي تبليغاتي شماره شرکت‌هاي مربوطه درج شده است و هزينه‌اي بابت انجام تبليغات از افراد دريافت مي‌شود.

منبع: ايسنا

کد خبر: 72871 نمایش: 2779


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.