سرمايه‌هاي‌ اجتماعي نبايد دچار خدشه شود

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/07/30
معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري گفت: سرمايه‌ اجتماعي نبايد دچار خدشه و مردم ناراضي باشند.

اسماعيل رياحي در جلسه ستاد بازآفريني شهري با تأکيد براينکه بايد يک انسجام و هماهنگي فکري در بين شهرداري، راه و شهرسازي و سازمان مديريت و برنامه‌ريزي اظهارداشت: سرمايه‌ اجتماعي نبايد دچار خدشه و مردم ناراضي باشند بنابراين مي‌طلبد يک گروه 3 نفره متشکل از نمايندگان 3 دستگاه در راستاي بررسي پروژه‌هاي بازآفريني شهري اقدامات لازم را انجام دهند.

وي با بيان اينکه بايد به اقتصاد شهر فکر کنيم، افزود: تعريف پروژه‌هاي گردشگري که بتواند به اقتصاد محله و شهر کمک کند در دستور کار قرار گيرد.

رياحي با بيان اينکه شهرداري علي‌رغم کمبود اعتباراتش تاکنون از اجراي پروژه‌ها عقب نبوده است، ادامه داد: ستاد بازآفريني بايد با انسجام سازماني و دروني بيشتر به کمک مديريت شهري بيايد و سياستگذاري‌هاي راه و شهرسازي در بازآفريني قوي‌تر و نقش‌آفريني شهرداري هم بيشتر شود.

هجوم متقاضيان مسکن از 2 استان به چهارمحال وبختياري

ابراهيم عليرضايي در ادامه جلسه اظهارداشت: به علت شرايط آب و هواي استان تعداد متقاضيان مسکن از استان‌هاي اصفهان و خوزستان در استان چهارمحال و بختياري افزايش يافته و در تابستان به استان ما سفر مي‌کنند.

وي با اشاره به اجراي پروژ‌ه‌هاي ستاد بازآفريني شهري افزود: با توجه به اينکه شهرداري مشکلات شهر را به خوبي مي‌شناسد بنابراين مي‌تواند در ستاد بازآفريني و اجراي پروژه‌ها در بافت فرسوده نقش موثري را ايفا کند.

بهادر عبدالغني شهردار شهرکرد در ادامه جلسه بيان کرد: در راستاي اجراي پروژه‌هاي بازآفريني شهري بايد بررسي‌هاي لازم انجام و تعامل بيشتري بين ستاد بازآفريني و شهرسازي ايجاد شود.

وي گفت: امروز بايد کمک کنيم تا مشکلات موجود رفع و در راستاي جذب اعتبارات با همکاري ستاد بازآفريني از طريق مرکز تلاش کنيم.
 

کد خبر: 72771 نمایش: 550

عکاس :رضا زیرک پور
خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.