پيام تبريک شهردار شهرکرد به‌مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/07/26
به گزارش مديريت ارتباطات شهرداري شهرکرد، بهادر عبدالغني شهردار شهرکرد، ضمن گراميداشت هفته تربيت بدني و ورزش در پيامي اين هفته را به همه جوانان و ورزشکاران شهرکرد تبريک گفت.

متن پيام به شرح زير است:

نامگذاري ۲۶ مهر تا دوم آبان به عنوان هفته تربيت بدني و ورزش، فرصت ارزشمندي براي آشنايي بيشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمينه مناسبي براي تبيين اهميت و آثار آن در ابعاد فردي و اجتماعي است.

بدون شک ورزش به‌عنوان يکي از مهمترين ارکان تأمين شادابي و سلامتي جسم و روح و نيز شاخص اصلي اجتماعي و فرهنگي در زندگي امروز نقشي اساسي و بنيادي دارد و برهمين اساس نه تنها يک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگي را تحت‌ تاثير قرار مي‌دهد. اينجانب ضمن عرض تسليت شهادت ثامن‌الحجج، حضرت علي‌ابن‌موسي‌الرّضا (ع)، فرارسيدن هفته تربيت بدني و ورزش را به کليه دست‌اندرکاران اين امر خطير، هيات‌ها، باشگاه‌ها، اساتيد و مربيان، ورزشکاران، داوران، پيشکسوتان، قهرمانان، خيرين و حاميان ورزشي، مدير کل، روساي ادارات، کارکنان و تمامي زحمت‌کشان اداره ورزش و جوانان تبريک عرض نموده و با تقدير و تشکر از همه اين عزيزان که در جهت اعتلاي ورزش و معرفي استعدادها و الگوهاي موفق شهرکرد، شهر مهرباني تلاش وافري داشته‌اند، از درگاه خداوند متعال توفيق روزافزون جامعه ورزشي شهرکرد را مسألت مي‌نمايم.

بهادر عبدالغني شهردار شهرکرد

کد خبر: 62762 نمایش: 476


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.