پيام مشترک رئيس شوراي اسلامي و شهردار شهرکرد به مناسبت فرارسيدن هفته دفاع مقدس

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/06/30
فرهاد رئيسي و بهادر عبدالغني در پيامي مشترک فرارسيدن چهلمين سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس را تبريک گفتند.

متن پيام به شرح زير است:

بسمه تعالي

امام خامنه‌اي(مدظله العالي): جنگ تحميلي را دشمن براي خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همين جنگ تحميلي باعث شعله‌ورتر شدن نيروي انقلاب و روحيه‌ي انقلاب شد.

سي ويکم شهريورماه، يادآور هشت سال دفاع، ايستادگي، ايثار و رشادت دليرمردان و شيرزنان ايران اسلامي در برابر ظلم و استکبار و نگين ولايت‌مداري مردم ايران است که با رهنمودهاي معمار کبير انقلاب از آن سربلند و پيروز بيرون آمدند .

بي‌ترديد يکي از رسالت‌هاي مهم امروز مديران شهري؛ دميدن روح حماسه‌هاي انقلابي، ايثار و مقاومت در کالبد فيزيکي شهر است. شهرکرد، شهر حماسه و ايثار و بيرق هميشه در اهتزاز ايمان، رشادت، شجاعت و ولايتمداري است که بايد با نشر فرهنگ استقامت، دفاع و معنويت در فضاي اين شهر، ميراثي عظيم و عزيز از ياران شهيد و همرزمان بصيرشان را براي تاريخ و نسل‌هاي آينده به يادگار بگذاريم. اگرچه امسال مواجه شدن با ويروس کرونا تا حدودي بر برنامه‌هاي حضوري اين  ‌مناسبت تاثيرگذار خواهد بود، اما با همکاري و همراهي شهروندان عزيز و نهادها و  دستگاه‌هاي متولي تلاش خواهيم کرد تا فضاسازي شهر و برنامه‌هاي متنوع در خور شأن شهر و شهروندان انجام شود.

اينجانبان ضمن گراميداشت ياد و خاطره امام راحل، شهيدان والامقام 8 سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامي و تبريک چهلمين سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس، توفيق روزافزون آحاد مردم شريف ايران اسلامي به ويژه مردم شهيدپرور شهرکرد را در پاسداري و ادامه مسير پرافتخار شهدا، ايثارگران و آزادگان و عمل به منويات مقام معظم رهبري(حفظه الله) از خداوند‌منان مسئلت مي‌نماييم.


فرهاد رئيسي 
رئيس شوراي اسلامي شهرکرد                                                                                                                 بهادر عبدالغني
                                                                                                                                                           شهردار شهرکرد
کد خبر: 62697 نمایش: 713


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.