آماده دريافت ايده‌ها و پيشنهادات شهروندان هستيم

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/06/26
مدير ارتباطات شهرداري شهرکرد گفت: به منظور افزايش مشاركت جدي نخبگان و شهروندان و بهبود روند توسعه و پيشرفت شهر، شهرداري شهرکرد برنامه‌ريزي لازم براي برگزاري فراخوان دريافت ايده‌ها و پيشنهادات انجام داده است.

اکبر ايازي اظهارداشت: در نظر داريم به‌منظور بهره‌گيري شايسته از ظرفيت‌هاي موجود و گسترش مشارکت شهروندان با هدف بهبود روش‌هاي انجام کار و روان‌سازي امورات، ارتقاء سطح کارآيي، اثربخشي خدمات و افزايش رضايت ارباب‌رجوع و مردم، نسبت به اخذ نظرات و پيشنهادهاي شهروندان عزيز در زمينه‌هاي مختلف اقدام نماييم.

وي افزود: شهروندان محترم مي‌توانند با مراجعه به دبيرخانه نظام پيشنهادات به نشاني شهرداري شهرکرد - مديريت برنامه‌ و بودجه و يا پورتال اينترنتي شهرداري شهرکرد به نشاني www.shahrekord.ir فرم ارائه پيشنهاد را دريافت و پس از تکميل به دبيرخانه نظام پيشنهادات تحويل نمايند تا پيشنهاد در کميته اجرايي بررسي و نتيجه آن در اولين زمان ممکن به اطلاع پيشنهاددهنده/ دهندگان برسد.

ايازي گفت: براساس دستورالعمل مصوب نظام پيشنهادات به پيشنهادهاي موثر، سازنده و داراي صرفه اقتصادي متناسب با سطح آن، جوايز مناسب اهداء مي‌گردد.

کد خبر: 62694 نمایش: 863


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.