​شهردار شهرکرد به عنوان عضو هيئت امناي امامزادگان دوخاتون(س) معرفي شد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/06/26 08:57:03
طي حکمي از سوي غلامرضا عادل معاون فرهنگي و اجتماعي اوقاف و امور خيريه کشور، مهندس بهادر عبدالغني شهردار شهرکرد به مدت يک سال به عنوان عضو هئيت امناي امامزادگان دوخاتون(س) معرفي شد.

در متن اين حکم آمده است:

جناب آقاي بهادر عبدالغني

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) احتراما به موجب ماده پنج قانون تشکيلات و اختيارات سازمان اوقاف و امور خيريه در اجراي آيين‌نامه نحوه انتخاب و برکناري، شرايط و حدود اختيارات و وظايف امين يا هيئت امناي اماکن مذهبي و موقوفات و بنا به پيشنهاد اداره کل اوقاف و امورخيريه استان چهارمحال و بختياري به موجب اين حکم جنابعالي به عنوان عضو هيئت امناي آستان قدس حليمه و حکميه خاتون(س) واقع در شهرستان شهرکرد به مدت يک سال منصوب مي‌شود.
در ادامه اين حکم آمده است: اميد است با استعانت از خداوند متعال و نصب‌العين قراردادن تقواي الهي، تحت عنايات و توجهات خاصه حضرت بقيه‌الاعظم(عج) با تبعيت از ولي امر مسلمين حضرت آيت‌الله‌العظمي‌خامنه‌اي(مدظله‌العالي) با همکاري و تشريک مساعي اعضاي محترم هيأت امنا آن آستان مقدس برابر مقررات با نظارت اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان مذکور در انجام محورهاي ذيل اقدام فرماييد.
1.برنامه‌ريزي و اعمال تمهيدات لازم براي بهبود و پيشرفت و اعتلاي کليه امور آستان مقدس
2.برنامه‌ريزي صحيح و تلاش جدي در اثربخشي فعاليت‌هاي فرهنگي، تبليغي، آموزشي و تربيتي
3.مراقبت کامل در حفظ و نگهداري ابنيه، اموال، تاسيسات، تنظيم و پاکيزگي و نيز انجام تعميرات بهسازي و توسعه مورد نياز با رويکرد قطب فرهنگي برابر طرح مصوب سازمان
4.اهتمام و جلب همکاري‌هاي لازم اعم از مادي و معنوي، مردمي و دولتي در جهت عمران و توسعه، امور فرهنگي و خدمات‌رساني، پرداخت مقرري و هزينه‌هاي ضروري و متعارف آستان مقدس با رعايت صرفه و صلاح
5. اقدام به تنظيم قرارداد با شرکت‌هاي بيمه‌گر معتبر با موضوعات بيمه مسئوليت مدني، حوادث غيرمترقبه(زلزله، سيل و آتش‌سوزي) و حوادث جمعي(زوار و مراجعه‌کنندگان و غيره) با لحاظ شرايط خاص با استفاده از مشاوره و کارشناسان بيمه.

سعادت و توفيقات جنابعالي در راه خدمت به اسلام و مسلمين، خاصه خاندان عصمت و طهارت عليهم السلام از ايزد منان مسالت دارم.

کد خبر: 62692 نمایش: 312

عکاس :رضا زیرک پور
خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.