ظرفيت نخبگان در مديريت شهري به کار گرفته مي‌شود

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/06/23 15:56:29
شهردار شهرکرد گفت: در راستاي تحقق شهر هوشمند و اجراي پروژه‌هاي مجموعه مديريت شهري ظرفيت شرکت‌هاي دانش بنيان به کار گرفته مي‌شود.

مهندس بهادر عبدالغني در نشست با شرکت‌هاي مستقر در پارک علم و فناوري استان با بيان اينکه مسائل خدماتي عمراني شهرداري شهرکرد نيازمند کار علمي و پژوهشي است، اظهارداشت: اين شهرداري آمادگي کامل دارد تا از ظرفيت‌ نخبگان و شرکت‌هاي دانش بنيان استان در راستاي ارائه خدمات بهتر به شهروندان، در اجراي شهر هوشمند و پروژه‌‌هاي مختلف استفاده کند.

وي با بيان اينکه فعاليت‌هاي پژوهشي در مسائل فرهنگي، اجتماعي و خدماتي در راستاي رفع مشکلات شهر کمک مي‌کند، افزود: در سيستم مديريت شهري بايد از ظرفيت‌ عظيم پارک علم و فناوري براي توسعه شهر استفاده ‌شود.

شهردار شهرکرد بيان کرد: در دوره جديد فعاليت شهرداري شهرکرد، کليۀ طرح‌ها و پروژه‌هاي شهر با مطالعات دقيق‌تر و بهره‌گيري از دانش متخصصان اجرا خواهد شد و در اين رويکرد آمادگي هرگونه همکاري با پارک علم و فناوري استان را داريم.

در ادامه اسماعيل پيرعلي رئيس پارک علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري بيان کرد: با تشکيل اين پارک در استان ظرفيت خوبي براي فارغ‌التحصيلان دانشگاهي ايجاد شد تا بتوانند ايده‌هاي خود را تبديل به ثروت کنند.

 وي با بيان اينکه 137 تيم و 68 شرکت در مجموعه پارک علم و فناوري مستقر و فعال هستند، افزود: در آينده‌اي نزديک پارک علم و فناوري استان تبديل به مرکزي تأثيرگذار خواهد شد که مورد توجه غالب سرمايه‌گذاران و صاحب‌انديشان قرار مي‌گيرد.

پيرعلي با بيان اينکه عبور از خدمات سنتي و فيزيکي و حرکت به سمت شهر هوشمند از اولويت‌هاي شهرداري است، گفت: پارک علم و فناوري آمادگي دارد تا در راستاي ايجاد شهر هوشمند با شهرداري شهرکرد همکاري کند.

کد خبر: 62685 نمایش: 952

خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.