واگذاري پارک بانوان به بخش خصوصي در دستور کار شهرداري شهرکرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/05/14
شهردار شهرکرد گفت: درراستاي جلوگيري از آسيب‌هاي اجتماعي در پارک بانوان طرح واگذاري اين پارک به بخش خصوصي موردبررسي قرار مي‌گيرد.

مهندس بهادر عبدالغني در جلسه بررسي مشکلات پارک بانوان اظهارداشت: براساس اعلام استاندار محترم، متولي بوستان‌ها شهرداري و سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري شهرکرد است.
وي افزود: پيرو مذاکرات به عمل آمده با معاونت پيشگيري از وقوع جرم دادگستري بررسي‌هاي لازم در راستاي جلوگيري از آسيب‌هاي اجتماعي، بي‌حجابي و فروش موادمخدر در پارک‌هاي سطح شهر انجام وبا همکاري دستگاه‌هاي متولي نظارت‌ها تشديد خواهد شد.
شهردار شهرکرد با اشاره به برخي آسيب‌هاي اجتماعي در پارک بانوان بيان کرد: در راستاي کاهش آسيب‌ها در اين پارک ورود افراد با کارت شناسايي معتبر انجام و ايجاد مراکز فرهنگي و اجراي برنامه‌هاي فرهنگي، افزايش نصب دوربين‌هاي مداربسته، استقرار نيروهاي امنيتي و انتظامي در محيط بيروني و داخل پارک در دستور کار قرار گرفت.
عبدالغني خاطرنشان کرد: برقراري امنيت با همکاري دستگاه‌هاي متولي و برون سپاري پارک به بخش خصوصي و پذيرش تمامي مسئوليت‌ها يکي ديگر از اقداماتي است که در دستور کار جهت ساماندهي پارک بانوان قرار دارد که نياز است شرح خدمات براي واگذاري به بخش خصوصي در کمترين زمان تهيه و ارائه شود.

کد خبر: 62608 نمایش: 1255

عکاس :رضا زیرک پور
خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.