‍ پيام شهردار شهرکرد به مناسبت سالروز تأسيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/05/11
مهندس عبدالغني شهردار شهرکرد با صدور پيامي فرا رسيدن ۱۲ مردادماه سالروز تأسيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي را به موسي انصاري، رئيس اين شورا در استان و خانواده بزرگ آن تبريک گفت.

در متن اين پيام آمده است:
۱۲ مردادماه سال ۱۳۵۹ نهال نوپاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در کشت‌زار حاصل‌خيز انقلاب با نيّتي خالصانه و کمال‌گرا آرام گرفت تا به اميد باروري در سرزمين پربرکت انقلاب، ريشه‌هاي خود را استوار کند و تنه و ساقه‌هايش را براي ايستادگي در مقابل تند باد حوادث و طوفان‌هاي سهمگين آينده محکم و پابرجا سازد.
در چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، نقش مهم و تعيين‌کننده شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در تنوير افکار عمومي، ترغيب، تهييج، فراخوان و بسيج عمومي مردم براي حضور در صحنه‌هاي مختلف و همچنين هماهنگي بين نهادها و دستگاه‌ها براي برگزاري باشکوه مراسم و بزرگداشت ايام‌الله و مناسبت‌هاي انقلاب اسلامي بر کسي پوشيده نيست و همگان بر عملکرد افتخارآميز و حرکت مستمر در مسير درست و صراط مستقيم اين نهاد اذعان دارند. اينجانب دوازدهم مردادماه، سالروز تأسيس اين نهاد مقدس را به جنابعالي و کارکنان شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان و کليه خادمان و اعضاء اين خانواده انقلابي تبريک عرض نموده و اميدوارم در سايه توجّهات و عنايات حضرت ولي‌عصر(عج) در پيشبرد منويات مقام عظماي ولايت و اهداف والاي انقلاب اسلامي موفق و مويد باشيد.

بهادر عبدالغني
شهردار شهرکرد

کد خبر: 62599 نمایش: 1206


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.