ظرفيت دانشگاه شهرکرد جهت اجراي طرح‌هاي مديريت شهري به کار گرفته مي‌شود

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/05/11
شهردار شهرکرد گفت: همکاري‌ها و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي دانشگاه شهرکرد تقويت، و توانمندي‌هاي آن جهت اجراي طرح‌هاي مديريت شهري به کار گرفته مي‌شود.

مهندس بهادر عبدالغني در ديدار با رئيس دانشگاه شهرکرد اظهارداشت: زمينه‌هاي همكاري بسيار مناسبي ميان دانشگاه شهرکرد و مجموعه مديريت شهري وجود دارد كه از جمله مي‌توان به ظرفيت‌هاي غني علمي و پژوهشي و در مقابل اجراي طرح‌هايي نظير پروژه ورودي دانشگاه و فضاي سبز گسترده آن اشاره کرد.
 
وي با اشاره به وجود زيرساخت‌هاي مطلوب در دانشگاه شهرکرد افزود: وجود زيرساخت‌هاي مفيد و مؤثر دانشگاه و برخورداري از فضاي فرهنگي و آموزشي و حضور در عرصه‌هاي مختلف علمي و پژوهشي، فرصت مناسبي جهت همکاري بيش از پيش شهرداري و دانشگاه را به وجود آورده است.
 
شهردار شهرکرد بيان کرد: زيباسازي شهر، طراحي و اجراي المان‌ها و مبلمان شهري، رفع مشکلات زيست‌محيطي، هوشمندسازي شهر و نگهداري و توسعه فضاي سبز شهري از مؤلفه‌هاي مهم حوزه مديريت شهري است که دانشگاه شهرکرد براي کمک، همفکري و سوق دادن پايان‌نامه‌هاي دانشجويان و طرح‌هاي پژوهشي به سوي اين موضوعات مي‌تواند کمک موثري را به شهرداري شهرکرد کرده باشد.
 
عبدالغني ادامه داد: تکميل محوطه ورودي دانشگاه شهرکرد يکي از طرح‌هاي در دست اجراي شهرداري شهرکرد مي‌باشد که علاوه‌ بر زيباسازي مي‌تواند حوادث رانندگي و تصادفات مسير را کاهش دهد.
 
وي گفت: با توجه به اينکه در حال حاضر در شهرکرد با کمبود آب مواجه هستيم و اين زنگ خطري براي فضاي سبز شهر مي‌باشد بنابراين مي‌طلبد در راستاي حفظ فضاي سبز موجود اهتمام ويژه داشته باشيم و نسبت به آبياري به موقع فضاي سبز دانشگاه اقدامات لازم انجام شود.
 
لازم به ذکر است در اين جلسه عبدالصادق نجفي، معاون امور زيربنايي و حمل و نقل شهرداري شهرکرد، اکبر ايازي، مدير ارتباطات و بهروز محمدپور، مدير برنامه و بودجه شهرداري نيز حضور داشتند.
 
در پايان بازديد ميداني از بخش‌ها و طرح‌هاي دانشگاه و محوطه ورودي دانشگاه شهرکرد انجام شد.
 

کد خبر: 62598 نمایش: 978

عکاس :رضا زیرک پور
خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.