​قدرداني نماينده ولي فقيه در استان از اقدامات مجموعه مديريت شهري شهرکرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/03/03
مسئول دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد و مدير اجرايي مصلاي شهرکرد در پيامي مشترک مراتب تشکر و قدرداني حضرت حجت الاسلام نکونام نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد پيرامون اقدامات مجموعه مديريت شهري در مصلاي اين شهر را به شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهرکرد ابلاغ نمودند.

در متن پيام عليرضا ملک محمدي و محمد مهديه آمده است:
با سلام و آرزوي توفيق و قبولي طاعات و عبادات و تبريک عيد سعيد فطر، از اهتمام آن شهرداري و شوراي محترم شهر نسبت به آسفالت بخشي از پارکينگ مصلاي شهرکرد تقدير و تشکر مي نمائيم. اين اقدام در مقطع زماني بسيار مناسبي که آشپزخانه مرکزي مصلا فعال گرديد و طبق برنامه مي بايست روزانه يک هزار افطاري پخش شده و محضر نيازمندان تقديم شود صورت گرفت و موقعيت بهداشتي ويژه به آن مکان بخشيد. لذا اين اقدام اجر معنوي وافري هم به خود گرفت که پاداش عظيم الهي را دربرداشته و دارد مجدداً از جمع دست اندرکاران اين امر و جناب آقاي اميدي که در دوران سرپرستي ايشان در شهرداري بود و جناب آقاي عبدالغني شهردار فعلي و اعضاء محترم شوراي شهر تشکر نموده و قدرداني نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد را از اين امر، محضر عزيزان ابلاغ مي داريم و به دستور ايشان يک فقره چک به مبلغ دويست ميليون ريال جهت مشارکت جزئي مصلا در اين امر ارزشمند تقديم نموده و به حساب شهرداري واريز مي شود.
انشاالله در اولين فرصت ممکن باقي مانده پارکينگ نيز آسفالت شده و زمينه بهره مندي عموم از پارکينگ فراهم آيد و به همان نسبت از بار ترافيک اطراف مصلا کاسته و امنيت خودروهاي نمازگزاران افزايش يابد. مأجور و موفق باشيد.

کد خبر: 62487 نمایش: 1505

عکاس :رضا زیرک پور

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.