شهرک منظريه شهرکرد با کمبود امکانات رفاهي و خدماتي روبرو است

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/03/03
شهردار شهرکرد با اشاره به جايگاه مديريت شهري، گفت: شهرک منظريه برخي از امکانات رفاهي و خدماتي مانند اماکن ورزشي. فرهنگي، فضاي سبز و خدمات شهري را ندارد و با کمبود اين امکانات مواجه است.

بهادر عبدالغني ادامه داد: شهرک منظريه با جمعيتي افزون بر ۱۲ هزار نفر يکي از مناطق شهرکرد است، که کمترين امکانات رفاهي و خدماتي را دارد و در تلاش هستيم متناسب با بودجه و اعتبارات شهرداري و در چارچوب خدمات شهرداري اين امکانات را جهت رفاه شهروندان در اين بخش از شهر فراهم کنيم.
به گفته شهردار شهرکرد، اداره کل راه و شهرسازي بيش از ۱۰ سال است که در اين بخش از شهر اقدام به ساخت و ساز کرده است و با وجود مشکلات زيادي که بر سر راه شهرداري شهرکرد بوده است شهرداري خدماتي همانند ناوگان حمل و نقل عمومي،خدمات ايمني و آتش‌نشاني و برخي از خدمات شهري را در اختيار شهروندان قرار داده است.
عبدالغني در ادامه گفت: آسفالت‌کشي معابر، زهکشي آب‌هاي سطحي و جدول‌کشي از ديگر اقداماتي است که در برنامه‌هاي جاري شهرداري براي اين منطقه از شهر قرار دارد.
شهردار شهرکرد در پايان يادآور شد: اگر اداره کل راه و شهرسازي استان تکميل زير ساخت‌هاي شهرک منظريه را در بخش‌هاي مختلف را با سرعت بيشتري به انجام برساند،بدون شک شهرداري  نيز اين منطقه را براي  ارايه خدمات در اولويت برنامه‌هاي خود قرار خواهد داد.

کد خبر: 62486 نمایش: 1386


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.