توسعه آرامستان بهشت رحمت شهرکرد نيازمند‌ مشارکت‌ خيران است

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/02/30
نشست هيئت مديره سازمان مديريت آرامستان‌ها پيرامون جذب کمک‌‌هاي خيري جهت اجراي طرح‌هاي عمراني و خدماتي آرامستان بهشت رحمت با حضور معاونان شهرداري شهرکرد، عضو شوراي اسلامي شهر و اعضاي هئيت مديره مجمع خيرين سلامت استان برگزار شد.

سرپرست معاونت توسعه، مديريت و منابع شهرداري شهرکرد در اين نشست اظهار داشت: خيران، انسان‌هايي دلسوز و علاقه‌مند به همنوع هستند که در بخش‌هاي مختلف نظير سلامت، ساخت مسجد و مدرسه وارد ميدان شده و با همت و تلاش آنان بخش زيادي از مشکلات مرتفع شده است.
صادق محمدپور با اشاره به حضور فعال خيران در زمينه‌هاي مختلف بيان کرد: در شرايط کنوني جامعه نقش خيران در حوزه خدمات رساني به افراد نيازمند بسيار تاثيرگذار است بنابراين بايد اطلاع رساني لازم در حوزه‌هاي مختلف انجام تا خيران با حضور و مشارکت خود بتوانند بخشي از هزينه‌ها را پرداخت کنند‌.
وي با اشاره به راه‌اندازي آرامستان جديد شهرکرد طي يک سال گذشته افزود: در راستاي رفاه حال شهروندان در نظر داريم حسينيه، سالن‌ اجتماعات و سالن برگزاري مراسمات عزا در محل آرامستان احداث شود.
محمدپور با بيان اينکه از ظرفيت بخش خصوصي نيز در اجراي طرح‌هاي عمراني بايد به خوبي استفاده شود، ادامه داد: اجراي طرح‌هاي عمراني در آرمستان شهرکرد نيازمند حضور خيران و مشارکت مردم است و پروژه‌ها به نام خيرين‌ احداث خواهند شد تا با‌ اين اقدام نام خيران شهرمان براي هميشه زنده و در يادها‌ بماند‌.
مصطفي حيدري عضو شوراي شهر شهرکرد در ادامه جلسه با بيان اينکه شهر شهرکرد مرکز ايجاد تعامل بين تمام مراکز شهرهاي استان است، گفت: طي ۱۰ سال گذشته طراحي مجتمع آرامستان شهرکرد انجام شد اما نيازمند طراحي جديد است‌.
وي با بيان اينکه آرامستان ناحيه غرب و ارمستان مرکز شهر شهرکرد بابد تجميع‌ شود، گفت: با افتتاح جاده سامان بايد آرمستان‌هاي شهرکرد در يک نقطه و در ارمستان بهشت رحمت تجميع شود که اميدواريم مردم نيز در اين امر همکاري لازم را داشته باشند.
عباس قادري مديرعامل مجمع خيران سلامت استان چهارمحال و بختياري نيز در ادامه جلسه با اشاره به پيشرفت چشمگير ارائه خدمات ارمستان شهرکرد در يک سال گذشته گفت: مجمع خيران سلامت استان آمادگي لازم همکاري با سازمان آرامستان‌هاي شهرکرد را جهت اجراي طرح‌هاي عمراني دارد.
قادري ادامه داد: در راستاي ساخت حسينيه،‌ سالن‌ اجتماعات و سالن برگزاري مراسمات در آرمستان شهرکرد علاوه‌بر جذب خيران استان از ظرفيت خيران کشوري هم استفاده خواهيم کرد تا بتوانيم براي رفاه حال شهروندان به‌روز‌ترين و مجهزترين‌ طرح‌ها‌ را اجرت کنيم‌. در اين نشست نظرات و پيشنهادات پيرامون اجراي طرح‌هاي عمراني و ارائه خدمات بهتر به شهروندان ارائه شد‌.

کد خبر: 62485 نمایش: 828


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.