اعمال محدوديت‌ در پارک‌ها و بوستان‌هاي شهرکرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/03/01
شهردار شهرکرد گفت: در راستاي جلوگيري از شيوع ويروس کرونا محدوديت‌هايي جهت تردد در پارک‌ها و بوستان‌هاي شهرکرد اعمال مي‌شود.

بهادر عبدالغني با اشاره به تعطيلات در اين ايام اظهار داشت: با توجه به شيوع ويروس کرونا در استان‌هاي همجوار و ورود برخي مسافران به شهرکرد در اين ايام محدوديت‌هايي در پارک‌ها و بوستان‌هاي اين شهر اعمال مي‌شود که توجه به هشدارها توسط مسافران و شهروندان امري ضروري است.
وي افزود: در اين ايام سرويس‌هاي بهداشتي و آبخوري‌ها در پارک‌ها و بوستان‌ها تعطيل و روشنايي و امکانات رفاهي آن‌ها هم به حداقل ممکن و در مواردي کاملا محدود مي‌شود.
عبدالغني با بيان اينکه نصب چادر در بوستان‌ها و پارک‌ها ممنوع است ادامه داد: از تجمع مسافران در پارک‌ها در هر نقطه شهر خودداري به عمل مي‌آيد و در صورت مشاهده برخورد قانوني انجام مي‌شود.
وي با اشاره به سم‌زدايي و ضدعفوني کردن ناوگان حمل و نقل عمومي گفت: در راستاي خدمت رساني به مردم و شهروندان و گندزدايي معابر، تمامي نيروهاي اداري و خدماتي اين سازمان با ماسک و دستکش و با رعايت موارد بهداشتي فعاليت و انجام وظيفه مي‌کنند.
شهردار شهرکرد با اشاره به برگزاري مراسم عيد اموات در اين ايام بيان کرد: جمعيت در آرامستان‌ها جهت برگزاري مراسم عزا و يا عيد متوفا کنترل و در صورت ضرورت، مراسم ترحيم تنها با حضور اقوام درجه يک برگزار و رعايت موارد بهداشتي براي آنها الزامي است.
عبدالغني با بيان اينکه اطلاع‌رساني کامل به شهروندان و همکاران در مورد رعايت اصول بهداشتي انجام شده است خاطرنشان کرد: سازمان‌هاي آتش نشاني، سيما، منظر و فضاي سبز، حمل و نقل، آرامستان‌ها، اجرائيات و معاونين و مديران مربوطه در اين مدت به صورت ويژه در حالت آماده باش کامل هستند و مسئولين مربوطه در محدوده شهر نظارت و سرکشي لازم را مستمر انجام مي‌دهند.

کد خبر: 62484 نمایش: 806


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.