به دليل شيوع کرونا هيچ‌گونه خدماتي به گردشگران در شهرکرد ارايه نمي‌شود

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/02/31
شهردار شهرکرد گفت: تا زمان ريشه‌کني ويروس کرونا ، هيچ‌گونه خدماتي به مسافران و گردشگران در مرکز چهارمحال و بختياري ارايه نخواهد شد.

بهادر عبدالغني در نشست با نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد به‌ مناسبت ۳۱ اردي‌بهشت‌ماه روز شهرکرد تاکيد کرد: با توجه به شيوع ويروس کرونا و لزوم تلاش براي قطع زنجيره انتقال آن، خدمات در هيچ‌کدام از بوستان‌ها، پارک‌ها، فضاهاي سبز، مکان‌هاي عمومي زيرمجموعه شهرداري مرکز استان به مسافران و گردشگران ارايه نمي‌شود.
وي افزود: شهرداري شهرکرد از ابتداي شيوع ويروس کرونا تاکنون نسبت به رعايت تمامي پروتکل‌هاي بهداشتي در ارايه خدمات به شهرندان به‌خصوص در آرامستان‌ها، ناوگان حمل‌ونقل عمومي و مکان‌هاي عمومي شهري اقدام کرده است.
نايب رييس شوراي اسلامي مرکز چهارمحال و بختياري نيز گفت: روز شهرکرد هر سال به يک موضوع هويتي اختصاص دارد.
طيبه شريفي تاکيد کرد: در سال گذشته اين روز به اهل قلم و در سال‌جاري به‌علت تلاش کادر پزشکي، بهداشت و درمان در خط مقدم مقابله با ويروس کرونا به محور "مدافعان سلامت، از ديروز تا امروز" اختصاص يافته است.
وي اظهار داشت: در برهه کنوني شهرداري‌ها به‌ خصوص شهرداري شهرکرد به‌عنوان شهرداري مرکز استان چهارمحال و بختياري با مشکلات و سختي‌هاي فراواني روبه‌رو شده که براي رفع آن به همت و توجه مسوولان ملي و استاني نياز است.
شريفي تصريح کرد: با توجه به احتمال ورود مسافران و گردشگران به چهارمحال و بختياري همزمان با تعطيلات عيد سعيد فطر، برنامه‌ريزي‌هاي لازم براي استمرار تعطيلي تمامي بوستان‌ها، پارک‌ها، فضاهاي سبز، معبرهاي عمومي و همچنين جلوگيري از اسکان مسافر و ممنوعيت برپايي چادر در سطح شهرکرد انجام شده است.
مصطفي حيدري تاکيد کرد: اميد است شهردار جديد شهرکرد بتواند با ارايه برنامه‌هاي علمي و عملياتي نسبت به ايجاد تحول در مرکز چهارمحال و بختياري اقدام کند.

کد خبر: 62482 نمایش: 766


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.