​شهرداري و شوراي اسلامي شهرکرد از آحاد مردم شريف براي شرکت در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن دعوت کرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/11/21
شهرداري و شوراي اسلامي شهرکرد به مناسبت يوم‌الله ۲۲ بهمن با صدور بيانيه اي از آحاد مردم براي حضور در راهپيمايي اين روز باشکوه دعوت کرد.

در متن اين بيانيه آمده است:
22 بهمن روز تجديد عهد با آرمان هاي انقلاب اسلامي، ‌امام و شهدا است. 22 بهمن امسال کارنامه چهل و يک سال ايستادگي و مقاومت، ايثار و شهادت، حفظ عزت، استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي است.
اين روز خجسته تجلي حضور ماندگار وحدت و انسجام ملي ملت ايران و نمايش قدرت، صلابت و عظمت مردمي است که در چنين روزي با انتخاب مسير استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي، با وحدت و همدلي هيمنه پوشالي استعمار و استبداد را درهم شکست.
اينک در چهل و يکمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، حضور گسترده و باصلابت مردم شريف در راهپيمايي اين روز، نشان دهنده عزم راسخ و پولادين ملتي است که در دهه پنجم انقلاب، سربلندانه آرمان هاي خود را پي گرفته و با حضور و حمايت همه جانبه خود، انبوهي از شيطنت ها و توطئه هاي شوم دشمنان را ناکام و در هم شکستند.
شهرداري شهرکرد و شوراي اسلامي شهر از آحاد مردم شريف دعوت مي نمايد تا بار ديگر با حضور در اين راهپيمايي باشکوه که مصادف با اربعين سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني است، با حضور خود پاسخي کوبنده به ياوه‌ گويان معاند داده و بار ديگر عزت، اقتدار و همبستگي خود را به رخ جهانيان بکشند و حماسه ديگري را خلق نمايند.

کد خبر: 62360 نمایش: 116


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.