شهردار شهرکرد خبر داد: 22 مهر، آغاز آمارگيري مطالعات جامع ترافيک شهرکرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/07/18
شهردار شهرکرد اعلام کرد: به منظور تهيه و تدوين مطالعات جامع حمل و نقل و ترافيک شهرکرد، فرايند آمارگيري اين طرح از 22 مهرماه جاري به مدت يک ماه در نقاط مختلف مرکز استان اجرايي مي شود.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شهرکرد، نورالله غلاميان دهکردي گفت: جهت انجام مطالعات  جامع  حمل و نقل و ترافيک اين شهر که توسط مشاور صورت مي پذيرد، افزون بر شش ميليارد و 200 ميليون ريال اعتبار اختصاص يافته است.
وي افزود: تعداد 80 نفر پرسشگر به منظور جمع آوري صحيح اطلاعات و آمار مورد نياز که مبنا و اساس در طراحي پروژه هاي ترافيکي شهر مي باشد، طي جلسات مختلف فرايند لازم را آموزش ديده اند.
شهردار شهرکرد با اشاره به اينکه پرسشگران اين طرح با ارائه کارت شناسايي مهر شده شهرداري به درب منازل مراجعه مي‌کنند، تأکيد کرد: با توجه به اينکه آمار ارائه شده توسط شهروندان مبناي تحليل هاي  ترافيکي شهر مي باشد، از شهروندان تقاضا داريم در ارائه اطلاعات دقيق به ماموران آمار گيري نهايت دقت را داشته باشند.
غلاميان دهکردي تصريح کرد: مطالعات جامع حمل و نقل و ترافيک که تا سال 1399 تهيه و تدوين مي گردد، ملاک اولويت بندي و اجراي طرح هاي ترافيکي طي افق هاي کوتاه مدت ، ميان مدت و بلند مدت در سطح شهر مي باشد.
 
کد خبر: 22281 نمایش: 224


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.