گشايش نمايشگاه توانمندي کودکان در شهرکرد/ آمادگي مديريت شهري براي معرفي شهرکرد به عنوان شهر دوستدار کودک

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/07/17
همزمان با روز جهاني کودک‌ نمايشگاه‌ آشنايي خانواده ها با توانمندي‌ کودکان با حضور شهردار شهرکرد، رييس شوراي اسلامي شهر، مديران شهري و جمعي از مسئولان استاني در بوستان ملت شهرکرد گشايش يافت.

شهردار شهرکرد در مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه گفت: درصدديم شهرکرد را به عنوان "شهر دوستدار کودک" معرفي کنيم که با همکاري متوليان فرهنگ از جمله کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش انجام مي شود.
نورالله غلاميان افزود: مديريت شهري بايد در همه حوزه ها به ويژه حوزه مديريت شهري حضور داشته باشد و معتقديم بايد آموزش هايي در زمينه سبک زندگي شهري به کودکان و نوجوانان ارائه شود تا بتواند در آينده توانمند عمل کند و حامي مديريت شهري باشد، چرا که کودکان بايد در همه عرصه هاي زندگي شهري حضور داشته باشند.
در ادامه مديرکل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان اظهار داشت: نمايشگاه روز جهاني و هفته ملي کودک به منظور آشنايي خانواده ها با توانمندي هاي  کودکان و رغبت بيشتر براي بهره مندي کودکان شان از اين فعاليت ها در کنار فعاليت در فضاي مجازي داشته باشند.
فرزاد رحيمي افزود: بخشي از فعاليت غرفه هاي نمايشگاه به نمايش آداب و رسوم بومي و محلي استان و بخشي به فعاليت هاي جديد اختصاص دارد.

کد خبر: 22279 نمایش: 379


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.