نمايندگان شوراي اسلامي شهر در سازمان‌هاي زيرمجموعه شهرداري شهرکرد انتخاب شدند

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/06/24 12:42:05
در سومين سال فعاليت شوراي اسلامي شهرکرد مسئولان کميسيون‌هاي داخلي و نمايندگان اين شورا در سازمان‌هاي زيرمجموعه شهرداري و کميسيون‌هاي خارجي اين شورا انتخاب و اعلام شدند.

براساس اين انتخاب، عليرضا توکلي زانياني به عنوان نماينده شوراي اسلامي شهرکرد در سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري، حيدر عليپور دهکردي در سازمان‌هاي آتش‌نشاني و مديريت پسماند، امامقلي بلالي دهکردي در سازمان‌هاي ساماندهي مشاغل شهري و آرامستان‌ها، مصطفي حيدري در سازمان حمل و نقل بار و مسافر، حميد فتح‌اللهي دهکردي در سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري و طيبه شريفي در سازمان‌هاي فرهنگي، اجتماعي و ورزشي و همچنين فنآوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري شهرکرد تعيين شدند.
همچنين حيدر عليپور دهکردي به عنوان رئيس کميسيون‌هاي سلامت، محيط زيست و خدمات شهري و برنامه و بودجه، طيبه شريفي به عنوان رئيس کميسيون فرهنگي، اجتماعي و امور ورزشي، مصطفي حيدري به عنوان رئيس کميسيون حقوي، پيگيري و نظارت، امامقلي بلالي دهکردي به عنوان رئيس کميسيون املاک و نظارت، حميد فتح‌اللهي دهکردي به عنوان رئيس کميسيون عمران و توسعه شهري و عليرضا توکلي زانياني به عنوان رئيس کميسيون شهرسازي و معماري (طرح و برنامه‌ريزي شهري) انتخاب شدند.
 
در اين نشست فرهاد رئيسي دهکردي به عنوان نماينده شوراي اسلامي شهرکرد در کميسيون رفاهيات و ماده ۱۷ و ماده ۷۷ و حيدر عليپور دهکردي، طيبه شريفي و فرهاد رئيسي دهکردي به عنوان نمايندگان اين شورا در کميسيون ماده ۵۵ شهرداري معين شدند.
 
همچنين امامقلي بلالي دهکردي، مصطفي حيدري و طيبه شريفي به عنوان نمايندگان شوراي اسلامي شهرکرد در شعبه‌هاي بدوي ماده ۱۰۰ و عليرضا توکلي زانياني و حميد فتح‌اللهي دهکردي به عنوان نمايندگان اين شورا در کميسيون‌هاي تجديد نظر ماده ۱۰۰ شهرداري انتخاب شدند.

کد خبر: 22264 نمایش: 191


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.