شهردار شهرکرد اقدامات صورت گرفته در پارک ها و فضاهاي تفريحي سطح شهر را تشريح کرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/06/20
شهردار شهرکرد گفت: در ايام تابستان 98 هر شب نماز جماعت مغرب و عشا در چهار پارک تهليجان، ملّت، لاله و شهربازي شهرکرد برگزار شد.

نورالله غلاميان گفت: در تابستان امسال فعاليت‌هاي فرهنگي مختلفي در پارک‌ها و فضاهاي تفريحي و گردشگري سطح شهرکرد صورت گرفته است.
شهردار شهرکرد با اشاره به اينکه فضاسازي فرهنگي و تبليغي در محيط پارک‌هاي شهرکرد با مضامين احاديث، روايات، اشعار و متون ادبي پيرامون اهميت و لزوم نماز جماعت، حفاظت از محيط زيست، طبيعت، نظافت، فرهنگ شهروندي و... انجام شد، افزود: تأمين سيستم صوت و نصب بلندگو در پارک‌هاي تهليجان، لاله، ملّت، آرامگاه سيّدصولت و پارک بانوان و پخش اذان با سيستم‌هاي اذان‌گو از ديگر اقدامات صورت گرفته است.
وي به برپايي 14 شب نماز جماعت مغرب و عشا به امامت نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري و امام‌جمعه شهرکرد در پارک تهليجان، ملت و لاله اشاره کرد و ادامه داد: همچنين در ايام تابستان 98 نماز جماعت هر شب در چهار پارک تهليجان، ملّت، لاله و شهربازي شهرکرد برگزار شد.
غلاميان با بيان اينکه نمازخانه‌هاي پارک‌هاي آبي-جنگلي، ملّت، لاله و تپه ورودي شهرکرد به‌صورت کامل اصلاح و تجهيز شد، عنوان کرد: در هفته حجاب و عفاف فضاسازي با اين موضوع در شهرکرد انجام شد، همچنين همايش بزرگ مدافعان حريم ولايت در پارک ملت با همکاري ساير دستگاه‌هاي مربوطه صورت گرفت.
شهردار شهرکرد خاطرنشان کرد: برگزاري مراسم فرهنگي همراه با اجراي برنامه‌هاي شاد و متنوع در پارک ملت جنب آرامگاه آقا صولت و پارک لاله، نمايش فيلم‌هاي فرهنگي در محلات و پارک‌هاي شهرکرد از جمله پارک تهليجان و پارک‌هاي محله‌اي سطح شهر، نمايش آثار منتخب سينماي ايران در بوستان ملت به‌منظور ارتقاي نشاط اجتماعي و خانواده‌ها و توزيع کتب و محصولات فرهنگي در بين نمازگزاران پارک‌ها از ديگر اقدامات صورت گرفته است.
وي با اشاره به انجام فعاليت‌هاي ورزشي در سطح پارک‌هاي شهرکرد، اضافه کرد: برگزاري اولين مسابقات جام فوتبال PES رايانه‌اي در محل پارک ملت و برگزاري مسابقات بسکتبال (سه به سه) در پارک ملت ازجمله اين فعاليت‌ها هستند.
غلاميان تصريح کرد: برگزاري جشن بزرگ عيد سعيد غدير خم در پارک ملت و بازروايي واقعه غدير با استفاده از تکنولوژي ويدئومپينگ در اين پارک با استقبال مردم مواجه شد، همچنين موکب‌هاي پذيرايي به مناسبت اين ايام در پارک ملت، لاله و تهليجان برپا شد.
شهردار شهرکرد با تاکيد بر برگزاري اولين همايش ارتقاي نشاط اجتماعي در جامعه کارگري و کارمندي، گفت: در ايام تابستان امسال نمايشگاه صنايع دستي و آثار هنري به‌منظور معرفي آثار و توليدات صنايع دستي استان و شهرکرد در پارک ملت برپا شد.
وي برگزاري جشنواره پانتوميم در پارک ملت جهت پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها و جوانان و اهداي جوايز به برترين‌هاي اين جشنواره را از ديگر اقدامات صورت گرفته در تابستان امسال در شهرکرد عنوان کرد.

کد خبر: 22258 نمایش: 186


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.