پروژه مسيل ميدان بوعلي سيناي شهرکرد طي 48 ساعت احداث شد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/06/04
معاون زير بنايي و حمل و نقل شهرداري شهرکرد با اشاره به ضرورت هدايت آبهاي سطحي در محدوده ميدان بوعلي سيناي اين شهر اظهار داشت: عمليات احداث مسيل زيرزميني با همکاري دستگاه هاي مربوطه طي 48 ساعت اجرايي شد.

وي با بيان اينکه آب هاي سطحي ميدان بوعلي سينا به لحاظ دبي پايين جوي که قبلا باعث گرفتگي و پس زدگي و تجمع آب مي گرديد، اظهار داشت: اين جمع شدگي آب تا خيابان شهيد استکي و نزديکي مسجد امام رضا (ع)  منجر به ايجاد مشکلات و اختلال در رفت و آمد مردم مي شد.
معاون زيربنايي و حمل و نقل شهرداري شهرکرد افزود: سال قبل براي باز کردن مسيل ميدان بوعلي سينا تدابير لازم انجام شدو امسال برنامه اجرايي را به حول و قوه الهي در تاريخ 31 مرداد آغاز کرديم.
نجفي با اشاره به اينکه، ابتداي کار اگر ميخواستيم پروژه را به صورت درجا اجرا کنيم ،حداقل هر فاز حدود يک هفته به طول مي انجاميد و مردم با مشکلات عديده اي روبرو ميشدند و نتيجتا حدود يک ماه زمان ميبرد، طي جلسات متفاوت تصميم بر اين شد که عمليات را با بتن هاي مسلح پيش ساخته اجرا کنيم و به صورت پارت به پارت قطعات را در جاي خود اتصال دهيم و در جاي خود مستقر کنيم. فقط مانده بود عمليات خاکبرداري و گود برداري که آنهم با مشارکت همه دستگاه ها ،که جاي تقدير و تشکر را دارد. انجام پذيرفت حضور به موقع دستگاه ها به صورت تمام وقت و شبانه روزي از جمله ،شرکت گاز،آب و فاضلاب،برق ،مخابرات،آتش نشاني،سازمان سيما منظر وبويژه  اهالي شريف و محترم ميدان بوعلي سينا و خيابان شهيد استکي، که در اين 48 ساعت ما را صميمانه ياري کردند.

وي با اشاره به اينکه خوشبختانه بدون هيچگونه خسارت کار انجام شد و در واقع عمليات يکماهه در 48 ساعت تحويل مردم گرديد.ياد آور شد ،طول پل 54 متر ،4متر عرض و ارتفاع 1متر و 20 سانت ميباشد.

تهيه خبر: رضا زيرک پور
کد خبر: 22243 نمایش: 267

عکاس : رضا زیرک پور
خبرنگار :رضا زیرک پور

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.