همکاري رسانه اي شهرداري شهرکرد و صداوسيما افزايش مي يابد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/04/24
در نشست شهردار و رييس شوراي اسلامي شهر با مديرکل صداوسيماي مرکز استان، مقدمات همکاري رسانه اي مشترک طرفين به منظور توسعه فعاليت هاي عمراني و فرهنگي فراهم شد.

شهردار شهرکرد در اين جلسه گفت: استفاده از ظرفيت بخش خصوصي و مشارکت مردمي در پروژه هاي شهري از اولويت هاي مديريت شهري است.
غلاميان دهکردي افزود: ورود بخش سرمايه گذار در شهر نيازمند عزم جدي و همگاني است که همکاري صداوسيما در اين زمينه بسيار تأثير گذار است.
وي از انعقاد تفاهمنامه فرهنگي و رسانه اي مابين شهرداري و رسانه ملي استقبال کرد و گفت: سلامت شهروندان و فرهنگ اجتماعي از جمله موضوعات شهري هستند که نيازمند توجه و همکاري جدي صداوسيما در اين زمينه هستيم.
شهردار شهرکرد برخي نقدها عليه شهرداري را ناشي از غرض ورزي هاي جناحي دانست و گفت: برخورد با فساد خوب است اما نبايد جار و جنجال پيرامون آن، شور و نشاط و اعتماد عمومي مردم را خدشه دار کند.
در ادامه حيدر عليپور رئيس شوراي اسلامي شهرکرد، از به چشم نيامدن فعاليتهاي شهرداري در برابر کم کاريها گلايه کرد و گفت مجموعه شهرداري با کمترين درآمدها حد اکثر خدمات را ارائه مي دهند و صدا و سيما در اطلاع يافتن از اين خدمات مي تواند ياريگر باشد.
مدير کل صدا و سيماي مرکز استان هم طي سخناني با اشاره به ظرفيت هاي متعدد شهري و فرهنگي شهرکرد بر لزوم اقناع مردم در قبال فعاليتهاي مجموعه شهرداري شهرکرد تاکيد کرد.
 افشاري نيا با بيان اينکه زير بناي هر توسعه اي ، توسعه فرهنگي است افزود: توسعه عمراني و فرهنگي مرکز استان بايد به دور از دعواهاي سياسي و اختلاف هاي سليقه اي باشد.
 

کد خبر: 22203 نمایش: 299


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.