شرايط و ضوابط استفاده از تارنما
1 اردیبهشت 1400
 • تعاریف

«سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شهرکرد»: سازمانی است وابسته به شهرداری شهرکرد که مالک سامانه‌ های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد محسوب می‌شود، که در این متن سازمان نامیده می شود.

«کاربر»: هر شخص حقیقی یا حقوقی که استفاده‌کننده از سرویس‌ها و خدمات ارائه‌شده در سامانه‌ های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد است.

 • رابطه حقوقی «کاربر» و «سازمان»

کاربر با استفاده از دسترسی اختصاصی خود و یا بهره‌برداری از سرویس‌های ارائه‌شده در سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد ، موافقت خود را با این حاکمیت شرایط و ضوابط ذیل اعلام می‌دارد و خود را موظف به رعایت کلیه مفاد آن خواهد دانست و درصورت نقض آنها توسط کاربر، سازمان قادر خواهد بود تا خدمات‌دهی به کاربر را لغو نماید و همچنین کاربر را مورد پیگرد قانونی قرار دهد.

شرایط و ضوابطی که ذکر می‌گردد، نحوه استفاده از محتویات و خدمات سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد در داخل جمهوری اسلامی ایران را شامل می‌شود و مشمول قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران خواهد بود:

  • 1 هیچ‌یک از کاربران حق استفاده از ربات‌ها و نرم‌افزارهای مرتبط و یا نرم‌افزارهای واسط، برای استفاده از سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد اعم از احراز هویت، تکمیل اطلاعات، ارسال درخواست و غیره را ندارند.
  • 2 کاربران می‌پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد را مطابق با مشخصات واقعی هویتی خود، به‌صورت صحیح و به‌‌روز وارد کنند و شخص کاربر مسئول عدم صحت و به‌روز نبودن اطلاعات اعلامی است. درصورت اثبات خلاف این موضوع، سازمان هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد عواقب ناشی از عدم صحت و اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت.
  • 3 هر شخص حقیقی تنها می‌تواند یک حساب کاربری حقیقی به‌عنوان شهروند و هر شخص حقوقی تنها می‌تواند یک حساب کاربری حقوقی داشته باشد. درصورتی‌که سازمان به‌هرنحو ممکن اطلاع یابد که به نام یک شخص، اعم از حقیقی و یا حقوقی، حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال کردن حساب‌های کاربری مذکور اقدام کند.
  • 4 مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد و اپلیکیشن های شهرداری شهرکرد انجام می‌شود، رأساً به عهدۀ کاربران است. بنابراین مسئولیت اشخاص ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با استفاده از حساب کاربری وی از خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد استفاده می‌کند، تماماً متوجه کاربر صاحب حساب است.
  • 5 مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری شامل نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. درصورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع سازمان برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به سازمان انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور کاربر انجام شده و می‌شود، به عهدۀ وی خواهد بود.
  • 6 اگر تصمیم به استفاده از خدمات ما گرفته‌اید، شیوه‌های حفظ حریم خصوصی شما به عنوان کاربر و استفاده‌کننده از خدمات سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد در این شرایط و ضوابط توضیح داده شده است و شما با توجه به آن موافقت خود را اعلام می‌کنید. ما سعی خواهیم کرد که اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در مورد استفاده از خدمات ما و همچنین در مورد برخی اطلاعات دریافتی از شما مانند نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره تلفن همراه و غیره تصمیم آگاهانه بگیرید.
 • جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای ایجاد یک تجربه بهتر و سریع‌تر در استفاده از خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد، ما برخی از اطلاعات شما که توسط خودتان وارد شده است را جمع‌آوری و برای برخی از خدمات از آن‌ها استفاده می‌کنیم. نکته مهم این‌که، ما فقط اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم که برای استفاده از خدمات ضروری می‌دانیم. بدیهی است هرگونه مسئولیت ناشی از عدم ارائه اطلاعات صحیح، بر عهده شما خواهد بود.

 • مجوزها

در زیر می‌توانید فهرست مجوزهای درخواستی در سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد را مشاهده کنید:

  • مکان

در خصوص خدماتی مانند استعلام شماره شناسایی ملک، ما می‌توانیم با استفاده از خدمات مکان‌یابی، به شما کمک نماییم.

  • عکس/رسانه/فایل

باتوجه به اینکه برای تکمیل اطلاعات پروفایل و افزودن خودرو به حساب کاربری، نیازمند بارگذاری مدارک مربوط است، به این دسترسی نیاز است.

  • امنیت

اطلاعات شما در سرورهای امن ما نگهداری می‌شود و ما از این داده‌ها به‌عنوان دارایی‌های که باید حداکثر حفاظت از آنها وجود داشته باشد، محافظت خواهیم کرد.

هرگونه مسئولیت ناشی از عدم مراقبت نام کاربری و رمز عبور خود و سوءاستفاده‌های احتمالی از آن توسط اشخاص ثالث بر عهده شما خواهد بود.

  • رخدادها Log Data

هنگامی که از خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد استفاده می‌کنید نیاز است که درصورت بروز خطا، برخی از اطلاعات رخدادها (Log Data) را جمع آوری و برای رفع مشکل اقدام کنیم.

  • عملیات پشتیبانی

تیم پشتیبانی به‌منظور بررسی خواسته‌های شهروندان همواره در حال آنالیز برخی داده‌ها است تا باتوجه به مشکلات شهروندان بتوانند خدمات مناسبی ارایه دهند.

 • منع ثبت‌نام

لطفا توجه داشته باشید خدمات الکترونیک ما برای گروه سنی بیشتر از 18 سال در نظر گرفته شده است.

 • اطلاعیه عمومی

با توجه به گسترش خدمات، ممکن است محتوای مربوط به خط مشی و حریم خصوصی را به ‌روز رسانی کنیم. این اقدام بلافاصله در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است، پذیرش شرایط و ضوابط حاضر توسط کاربر به‌منزله پذیرش اصلاحات و تغییرات بعدی نیز می‌باشد، مگر آنکه کاربر مخالفت خود را اعلام نموده و حساب کاربری وی بسته شود.

با توجه به هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری و سامانه های جعلی در فضای مجازی، لطفا در هنگام استفاده از سامانه های خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد به هیچ عنوان از نرم افزارهای فیلترشکن استفاده نکنید.

 • تماس با ما

اگر سوال یا پیشنهادی برای ما دارید لطفا از طریق ایمیل سازمان به آدرس fava@shahrekord.ir با ما در تماس باشید.

 

میز خدمت
میز خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه شهرسازی
سامانه شهرسازی
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی