بيانيه شهرداري شهرکرد براي حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/11/21
در چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، شهرداري و شوراي اسلامي شهرکرد با صدور بيانيه اي مشترک آحاد مختلف شهروندان را جهت حضور در راهپيمايي دشمن شکن 22 بهمن دعوت نمودند.

در متن اين بيانيه آمده است:
انقلاب اسلامي ايران، در چهلمين سالروز خود همچنان پويا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوي بالندگي پيش مي‌رود؛ اين قيام باشکوه به‌عنوان حرکتي مبتني بر احياي عزت انساني و بازيابي هويت اسلامي در جهان شناخته شده است. قيامي که با اتکا به اراده مردم و تأسي از رهبري داهيانه بنيان‌گذار کبيرش، امام‌خميني (رحمت‌الله عليه) با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربي را از جامعه اسلامي ايران زدود و نقش اسلام و مسلمين را در عرصه‌هاي مختلف، پيش چشم جهانيان، برجسته و موثر ساخت.
اينک در چهلمين بهار انقلاب اسلامي، عصر جديدي از دشمني و توطئه استکبار جهاني عليه ملت بزرگ ايران در حال رقم خوردن است، در اين شرايط حساس، راهپيمايي حماسي يوم‌الله 22 بهمن، تجديد ميثاق ملت بزرگ ايران با ارزش‌ها و آرمان‌هاي بلند انقلاب شکوهمند اسلامي ايران، حمايت و همراهي همه جانبه با نظام و انقلاب اسلامي است.
در چهلمين سال پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، شهرداري شهرکرد و شوراي اسلامي شهراز عموم شهروندان دعوت مي‌نمايد با حضور با شکوه و گسترده خود در راهپيمايي وحدت‌آفرين و دشمن‌شکن يوم‌الله 22 بهمن، بار ديگر پيام انسجام، وحدت و همدلي خود را به گوش جهانيان و به ويژه بدخواهان نظام اسلامي برسانند.

کد خبر: 22072 نمایش: 215


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.