جشن بزرگ چهل بهار در شهرکرد برگزار شد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/11/17
به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، با مشارکت شهرداري شهرکرد و صداوسيماي مرکز استان جشن بزرگ چهل بهار با حضور شهردار شهرکرد، رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهرکرد، مسئولان در فرهنگسراي اين شهر برگزار شد.

در اين جشن که با استقبال بي نظير شهروندان همراه بود، برنامه هاي شاد و متنوعي از جمله نمايش، موسيقي، مسابقه و .. اجرا گرديد که همزمان اين برنامه به صورت زنده از شبکه جهان بين پخش شد.
شهردار شهرکرد در اين مراسم با تبريک چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي گفت: به دنبال جذب سرمايه گذاري هرچه بيشتر براي توسعه و عمران شهري هستيم.
غلاميان دهکردي افزود: پيشرفت عمراني شهر شهرکرد بعد از انقلاب با قبل از انقلاب قابل قياس نيست.
وي، با اشاره به اينکه شهر مرکز استان قبل از پيروزي انقلاب اسلامي تنها يک روستاي بزرگ بود، افزود: اين شهر تنها يک خيابان اصلي داشت که آن هم خاکي و فاقد آسفالت بود.
غلاميان دهکردي، وسعت شهر شهرکرد در قبل از انقلاب را 500 هکتار با 50 هزار نفر جمعيت اعلام کرد و گفت: اين در حالي است که در جشن چهل سالگي انقلاب اسلامي مرکز استان با بيش از 5 هزار هکتار وسعت با 18 هزار هکتار حريم شهري رسيده است.
شهردار شهرکرد، از بازسازي و مقاوم سازي بافت فرسوده شهر 300 هزار مترمربع مرکز استان در دوران انقلاب اسلامي خبرداد و گفت : معابر شهر شهرکرد در حال حاضر به 8 ميليون مترمربع رسيده است.
وي گفت : سرانه فضاي سبز شهرکرد در دوران طاغوت تنها پارک 'ملت' بود، که اين رقم امسال به 3 ميليون و 870 هزار متر رسيد و سرانه فضاي سبز شهرکرد به 19متر رسيده است.
همچنين در اين برنامه از خانواده شهيد گرانقدر فريبرز فردوسيان توسط شهردار شهرکرد و ديگر مسئولان تجليل به عمل آمد.
 

کد خبر: 22067 نمایش: 263


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.